Tellimine Eestisse.

Enne kauba saatmist tuleb tasuda tellimuse arve. Kauba kohaletoomine toimub üldjuhul DPD kulleri vahendusel. Kui Teie tellitud kauba maksumus jääb alla 255 EUR, siis lisandub kauba hinnale kulleritasu 6.- EUR või vastavalt transpordi valikust tehtud pakiautomaadi teenust pakkuva operaatori tasu. Alates 255.- EUR ostust on transport Eesti piires tasuta. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu. Tellitud kaubad saadetakse kliendi tellimuses näidatud transpordi aadressile.

Kaupade kättesaamiseks teised võimalused on, Itella Smartpost, Omniva pakiautomaat ja pakivedu, ning kauplusest kättesaamise võimalus.

Tellimine väljaspoole Eestit.

Tellimused saadetakse välja üldjuhul 2 tööpäeva jooksul pärast makse saamist ja saadetakse kasutatdes GLS-i, Omniva pakiterminali või Itella Smartpost pakiterminali teenuse kaudu. Kui eelistate mõnda muud tarnemeetodit, võib rakenduda lisakulu, seega võtke meiega ühendust enne mõne meie pakutava meetodi valimist. Sõltumata valitud saadetise valikust, pakume teile teie kauba jälgimiseks linki.

Transpordi tasud hõlmavad käitlemis- ja pakendamise hindu ning postikulusid. Käitlemislõivud on fikseeritud, transporditasud sõltuvad saadetise kogukaalust. Soovitame vormistada oma tellimus ühe tellimusena. Me ei saa konsolideerida kahte erinevat tellimust ühena, ning nende tarnimise tasud arvestatakse eraldi. Teie tellimus saadetakse Teie omal vastutusel, kuid vaatamata sellele pöörame erilist tähelepanu pakendamisele ja selle kaitsmiseks võimalike vigastuiste eest transpordi käigus.

DP koduleht: http://www.dpd.ee
Omniva koduleht http://www.omniva.ee
Itella Smartpost koduleht http://uus.smartpost.ee/

    


Luban

Lehekülg kasutab küpsiseid