Casio XJ-M255 Laser/LED hübriid - DLP...

Casio XJ-M255 Laser/LED hübriid - DLP projektor

555500058315
Laos
390,00 €
Hind käibemaksuga
Kuumakse al. 16.09€
Bitboard järelmaks logo

Maksa mugavalt ja kiiresti osamaksete kaupa! Bitboard järelmaksuga kaupade ostmine on sama turvaline ja mugav nagu pangalingiga maksmine.

* Tellimuse täitmise tähtaeg 1-3 tp

Resolutsioon 1280 x 800 suhtega 16 : 10; ekraani suuruse vahemik 74 - 762 cm; heledus 3000 ANSI Luumenit; kontrast 1800 : 1; lambi eluiga kuni 20 000 tundi, millest kasutatud 318 tundi; kaugjuhtimispult; garantii 12 kuud (ei laiene lambile)

Kaupluses:

JÕGEVA

ikoonid  

Turvaline maksmine

ikoonid  

Kauba teekonna jälgimine

ikoonid  

Toote tagastusõigus 14 päeva

Videoprojektor on seade, mis projitseerib videosignaali läätsesüsteemi abil ekraanile. Projektoriga võib ühendada erinevaid seadmeid: arvuteid, DVD-mängijaid, videokaameraid jne.  Kuigi projektsioonitehnoloogiaid on mitmeid, leiab turult peamisel LCD - ja DLP - tehnoloogial põhinevaid projektoreid. LCD (liquid crystal display) projektori puhul tekib ekraanile kujutis vedelkristalse mikroekraani abil. LCD-projektorid on suhteliselt soodsad, mistõttu kasutatakse neid palju nii kodukinosüsteemides kui ka asutustes. DLP (digital light processing) tehnoloogias on projektori sees kasutusel DMD-ekraanid, mis koosnevad pisikestest alumiiniumpeeglitest, mida on võimalik panna asenditesse "sees" ja "väljas". Igale sissetulevale videosignaali pikslile vastab üks pisike peegel, mis lülitatakse vastavalt signaalile sisse või välja. LED-projektorid kasutavad pildi loomiseks üht ülal nimetatud tehnoloogiatest, ent valgusallikana on kasutusel LED-lambid. Võrreldes teiste tehnoloogiatega on lambi eluiga tunduvalt pikem. Projektori valimisel tuleks tähelepanu pöörata mõningatele olulisematele aspektidele.

1. Kaasaskantavus ja seadistatavus. Mõelge läbi, kas plaanite projektorit kasutada kodus või konverentsisaalis, statsionaarselt või mobiilselt.

2. Heledus. Selleks, et saavutada hea pilt ka veidi valgemas ruumis, peaks projektori heledus olema vähemalt 2000 ANSI luumenit.

3. Kontrastsus. Normaalseks peetakse suhet 1500:1, väga heaks aga suhet 2000:1. Kontrasti suhe näitab, kui palju erineb projitseeritud valge projitseeritud mustast. Mida suurem on vahe, seda suurema kontrastiga on projektori poolt kuvatav pilt. Kontrasti suhe kaotab oma tähtsuse siis, kui projektorit kasutatakse valgustatud ruumis. Seega, projektori soetamisel kodukino tarbeks pimendatud ruumis tasub valida suurema kontrastisuhtega seade. Kui aga soovite projektorit kasutada auditooriumis õppematerjalide ja esitluste kuvamiseks, siis ei tasu liialt tähelepanu suunata kontrastsusele, vaid keskenduda hoopis projektori valgustugevusele.

4. Resolutsioon. Nii nagu arvuti monitori resolutsioonigi puhul tähendab see horisontaalsete ja vertikaalselt asetsevate pikslite korrutist. Mida suurem resolutsioon on, seda teravamat pilti projektor kuvab. Kui soovite projitseerida peamiselt pilte ja tekstil põhinevaid esitlusi, võib sobida ka 1024 x 768 XGA resolutsioon. Suurem osa müügil olevatest projektoritest on WXGA 1280 x 800 resolutsiooniga. Tasub meeles pidada, et resolutsiooni valik sõltub ka ühendatava seadme väljunditest ja kuvasignaalist. 

5. Sisendid. Enamikel projektoritest on VGA-sisend arvutiga ühendamiseks. Mõningatel juhtudel soovitakse aga projektor ühendada seadmetega S-video või RCA-sisendite abil. HDTV jaoks võib tarvis võib vaja minna DVI- või HDMI-sisendit.

Bitboardi kauplustest ja e-poest leiad korralikud ja soodsad kasutatud projektorid, millest mõned on täiesti uueväärsed! 

Pakume projektoreid sellistelt brändidelt nagu NEC, Hitachi, Casio, Epson jne.

1 Ühik
https://www.bitboard.ee/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5d14be29aa6d4.jpg
Toode lisatud lemmikutesse
Lisatud võrdluseks.

Meie leht kasutab küpsiseid. 

Küpsised on vajalikud sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ning liikluse analüüsimiseks. Edastame teavet selle kohta, kuidas meie saiti kasutate, ka oma sotsiaalse meedia, reklaami- ja analüüsipartneritele, kes võivad seda kombineerida muu või varasema teabega, mida olete neile esitanud või on kogutud nende poolt teiepoolse teenuste kasutamise käigus. küpsis