See pood kasutab küpsiseid ja muid tehnoloogiaid, et saaksime parandada teie kasutuskogemust meie kodulehel.

Säästa loodust
Säästa loodust

Vaata uuemaid pakkumisi saadaolevast valikust

Vaata uuemaid pakkumisi saadaolevast valikust

Registreeru uudiskirja saajaks

saad kohe 5% soodustust

* kehtib aasta lõpuni

Algatuseks pisut meist endist

Bitboard OÜ on asutatud 2001 aastal. Meie peamiseks tegevuseks on uute ja järelturule kasutamiseks mõeldud arvutite müük ja müügikõlbulikuks muutmine. Eelkõige peame silmas kasutusel olnud arvutitehnika uuendamist-parendamist, näiteks vahetatakse vanemad ja kulunumad osad uute vastu või lisatakse midagi uut juurde. Puhastatakse ning suunatakse taas ringlusesse. Oma tegevuses juhindume rohelise mõtteviisist kuna sellist tegevust saab just niimoodi võtta.

Mida pakume?

%
Äriklassi seadmed
+
Sülearvutit
600+
Müüdud taastatud seadet
Bitboard Jõgeva

Jõgeva arvutikauplus on kõige lähemal meie põhilaole. Võtame vastu arvuteid hoolduseks, remondiks ja muudeks nendega seonduvateks toiminguteks. Kaupluse aadress. Suur tn 22 Jõgeva 48306 Tel. 55510523

Bitboard Tartu

Oma Tartu kaupluses pakume laia valikut arvuteid, monitore, sülereid, tahvelarvuteid ja muud vajaminevat selles valdkonnas. Teostame vastuvõttu remont-ja hooldustöödeks. Uurige lisa telefoni teel. Tartu kauplus asub lihtsalt ligipääsetavas kohas Ujula Coop kaupluses Ujula tn 2. Tartu. Telefon. 55510526. Asume kohe kassade vastas olevas boksis, lillemüüjate kõrval.

Bitboard ladu ja administratsioon

Laost teostatakse vaid kaupade väljastamist koostööpartneritele. Kõik seadmed, mis meile saabuvad, läbivad korrapärase testi, andmete hävitamise. Müügieelse ettevalmistamise hulka kuulub ka uuendamine ja remont. Aadressiks Roosi 3a, Jõgeva.

Toode lisatud lemmikutesse
Lisatud võrdluseks.