See pood kasutab küpsiseid ja muid tehnoloogiaid, et saaksime parandada teie kasutuskogemust meie kodulehel.

MIS FIRMA ON BITBOARD OÜ

MEIST

Bitboard OÜ on asutatud 2001 aastal. Meie peamiseks tegevuseks on uute ja järelturule kasutamiseks mõeldud arvutite müük ja müügikõlbulikuks muutmine. Eelkõige peame silmas kasutusel olnud arvutitehnika uuendamist-parendamist, näiteks vahetatakse vanemad ja kulunumad osad uute vastu või lisatakse midagi uut juurde. Puhastatakse ning suunatakse taas ringlusesse. Oma tegevuses juhindume rohelise mõtteviisist kuna sellist tegevust saab just niimoodi võtta.

HANKIJAD

Ehk kustkohast me oma kaubad saame?! Peamisteks kauba tarnijateks on pangad ning liisingettevõtted kellega meil on juba pikaajalised sidemed. Prügimägedelt me oma kaupa ei too nagu kohati ekslikult arvatakse .

0%
99% äriklassi mudelid
%
Parim järelteenindus kasutatud äriklassi seadmetele
päeva
14 päeva tagastamise õigus, vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele

KAUBAD

Bitboardi E-poest kaupade ostmine on sama mis kauba ostmisel tavalisest jaemüügiga tegelevast kauplusest ainult selle vahega, et te ei pea kodust või kontorist välja astuma. Meie e-poe erinevus on suuresti selles, et pakutavad kaubad on reaalselt kaupluses letil olemas erinevalt teistest epoodidest ning pakkujatest kellest suurem osa müüb hulgifirmade ladu. Meie kaupluse müüjad suudavad pakutava kauba kohta ka rääkida, erinevalt teistest e-poodidest kelledel suuremalt osalt istub arvuti taga vaid üks inimene kes suuremalt osalt riistvara erinevustest ei tea midagi. Garantiilise remondi korral ei pea meie kliendid hakkama otsima garantii remonti teostavaid firmasid, selle teeme meie ise ära.....Teie eest.

LEGAALSUS

Enamus meie kauplustes müüdavatest arvutitest omavad juba ostes operatsioonisüsteemi omades selle tõendust kinnitavat kleebist arvuti või sülearvuti korpusel ning see sisaldub ka hinnas. Kõik litsentsikleebist omavad arvutid on eelinstalleeritud ning kasutaja jaoks valmis koheseks kasutamiseks.

KRIMINAALSUS

BitBoard OÜ ei osta ega müü varastatud kaupu mida mõningate sarnaste firmade kohta just öelda ei saa. Kõikide müüdavate kaupade päritolu on tõendatav.

BITBOARD OÜ EI OSTA EGA VAHENDA KAUPU ERAISIKUTELT!!

Toode lisatud lemmikutesse
Lisatud võrdluseks.