Üldised tagastustingimused

  • Ostjal on õigus taganeda ostu aluseks olevast müügilepingust 14 kalendripäeva jooksul alates toote kättesaamisest, esitades vastavasisuline avaldus e-mailile bitboard@bitboard.ee

  • Ostja poolt müügilepingust taganemise korral kohustub müüja tagastama ostjale toote eest tasutud ostuhinna, kui ostja ei ole avaldanud teistsugust soovi. Müüja kannab raha tagastatud toote eest ostja arvelduskontole hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul alates taganemissoovi kättesaamisest eeldusel, et ostja on tagastatava vigastamata toote müüjale tagastanud.

  • Kui ostja taganeb müügilepingust kasutades 14-päevast taganemisõigust, jäävad tarbija kanda toote tagastamisega seotud otsesed kulud (sh transpordi- ja postikulud).

  • Ostja poolt tagastatav toode peab olema komplektne (sisaldama kõiki toote pakendis sisaldunud esemeid, sh lisavarustust ja nende pakendeid). Tagastatav toode ei tohi olla kasutatud(va juhtudel, kui on ostetud kasutatud toode). Toote kasutamiseks ei loeta toote olemuses, omadustes ja toimimises veendumist viisil nagu oleks see lubatav tavapäraselt esinduses. Tagastatava toote originaalpakend ei tohi olla rikutud ning peab olema kaubandusliku välimusega.

  • Kui ostja poolt tagastatav toode (ja/või selle pakend) on halvenenud, vigastatud või kahjustunud on müüjal õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine ostjale tagastamisele kuuluvast summast. Juhul kui ostja ei ole nõus tasaarvestusega või ostjale esitatud hüvitise nõudes näidatud väärtuse vähenemisega on ostjal õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert.

https://www.bitboard.ee/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5d14be29aa6d4.jpg
Toode lisatud lemmikutesse
Lisatud võrdluseks.

Meie leht kasutab küpsiseid. 

Küpsised on vajalikud sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ning liikluse analüüsimiseks. Edastame teavet selle kohta, kuidas meie saiti kasutate, ka oma sotsiaalse meedia, reklaami- ja analüüsipartneritele, kes võivad seda kombineerida muu või varasema teabega, mida olete neile esitanud või on kogutud nende poolt teiepoolse teenuste kasutamise käigus. küpsis