See pood kasutab küpsiseid ja muid tehnoloogiaid, et saaksime parandada teie kasutuskogemust meie kodulehel.

TELLIMINE EESTISSE.

Enne kauba saatmist tuleb tasuda tellimuse arve. Kauba saatmine toimub DPD kulleri või pakiautomaati, Omniva pakiterminali või Itella Smartpost pakiterminali teenuse kaudu. Tellitud kaubad toimetatakse teieni 1-3 tööpäeva jooksu. Valikus on samuti kauba väljastamine samal päeval meie kaupluses Tartus või Jõgeval. Kui eelistate mõnda muud tarnemeetodit, võib rakenduda lisakulu, seega võtke meiega ühendust enne mõne meie pakutava meetodi valimist. Sõltumata valitud saadetise valikust, pakume teile teie kauba liikumise teekonna jälgimiseks linki. Kui Teie tellitud kauba maksumus jääb alla 250 EUR, siis lisandub kauba hinnale kulleritasu 6.- EUR või vastavalt transpordi valikust tehtud pakiautomaadi teenust pakkuva operaatori tasu. Alates 250.- EUR ostust on transport Eesti piires tasuta. Kõik hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Tellitud kaubad saadetakse kliendi tellimuses näidatud transpordi aadressile.

TELLIMINE VÄLJASPOOLE EESTIT.

Bitboard OÜ saadab välajspoolt Eestit tellitud tooteid järgmistesse riikidesse:

  • Läti
  • Leedu
  • Soome
  • Rootsi

Tellimused saadetakse välja üldjuhul 2 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist ja saadetakse kasutatdes GLS-i (Omniva vahendusel), Omniva pakiterminali või Itella Smartpost pakiterminali teenuse kaudu. Nende puhul varieerub tarneperiood 1 kuni 3 tööpäevani. Kui eelistate mõnda muud tarnemeetodit, võib rakenduda lisakulu, seega võtke meiega ühendust enne mõne meie pakutava meetodi valimist. Sõltumata valitud saadetise valikust, pakume teile teie kauba jälgimiseks linki.

Transpordi tasud

Transpordi tasud hõlmavad käitlemis- ja pakendamise hindu ning postikulusid. Käitlemislõivud on fikseeritud, transporditasud sõltuvad saadetise kogukaalust. Soovitame vormistada oma tellimus ühe tellimusena. Me ei saa konsolideerida(saata ühe saadetisena) kahte erinevat tellimust ühena, ning nende tarnimise tasud arvestatakse eraldi. Teie tellimus saadetakse Teie omal vastutusel, kuid vaatamata sellele pöörame erilist tähelepanu pakendamisele ja selle kaitsmiseks võimalike vigastuiste eest transpordi käigus.

Toode lisatud lemmikutesse
Lisatud võrdluseks.