See pood kasutab küpsiseid ja muid tehnoloogiaid, et saaksime parandada teie kasutuskogemust meie kodulehel.

OSTMINE MEIE E-POEST.

KAUBA VALIMINE
Kauba valimine meie e-poes on sama lihtne kui teistes sarnastes kauplustes või kasvõi tavalises poes. Kauba ostmisel kasutage vasakul menüüd "kategooriad", millest valige endale sobiv. Vaikimisi on ees peakategooriad, mis omakorda jagunevad alam-kategooriateks. NB! Kõikides peakategooriates ei ole alamkategooriaid. Leides sobiva kauba lisage kaup ostukorvi klikates nupule "Lisa ostukorvi". Vajadusel võite lisada suurema koguse kui vaikimisi näha on. Hiljem saate ostukorvis kogust uuesti muuta, ostukorvi tühjendada või toote kustutada.

LAOINFO

Kõikide tootete kohta olev laoinfo on nähtav iga toote juures eraldi. Kui sisenete tootele, siis ostukorvi lisamise nupu all on lõik, mille märgitud " Kaupluses JÕGEVA või TARTU"  Linnade nimed viitavad asukohale, millises meie kaupluses teid huvitav toode asub. Kaupluste aadressid koos kontaktandmetega asuvad siin.

VÕRDLEMINE
Igal tootel on lisaks muule infole ka nupp "Lisa võrdluseks" . Võib olla, et teid huvitab toode, mille parameetrid on sarnased teise samaväärse tootega. Erinevustest parema ülevaate saamiseks on lihtne moodus lisada teid huvitav toode võrdlusesse. Võrdluste vaatamiseks klikake nupule Võrdle

LEMMIKUD

Heaks võimaluseks oma valitud tooteid uuest sirvida on "Lemmikud"  See võimaldab hiljem teile huvi pakkuvad tooted uuesti üle vaadata. Toote lemmikutesse lisamine ei kohusta ostma! Võib olla, et "Lemmikutesse" lisatud toode on mingi aeg soodsamaks muutunud..... :)  Tasub silm peal hoida! NB. Lemmikuid saate lisada-muuta-vaadata vaid siis, kui loote omale kasutajakonto.

OSTUKORV JA TELLIMUSE VORMISTAMINE.

Ostukorvi sisu on võimalik muuta, kustutades-lisades tootele koguseid või tühjendada kogu ostukorvi sisu. Edasi liikudes peate aga valima, kas sisenete külalisena, või loote kasutajakonto. Külalisena sisenedes peate täitma vajalikud lahtrid kauba saatmise hõlbustamiseksVajadusel saate märkida valikukasti "Palun saatke arve teisele aadresslile" ja salvestage muudatused. NB! Juhul kui pole soovitud teisiti, saadetakse kaubaga alati paberarve. 

NB! Tellimuse keskel veebilehistseja vahetamine ei võimalda tellimust lõpuni viia. Kui mõne veebilehitsejaga ei õnnestu tellimust vormistada, siis külaliskontoga tuleb tellimus uue või teises veebilehitsejas uuesti alustada. Kasutajaks registreerunutel seda probleemi ei tohiks esineda.

KAUBA KÄTTESAAMISE VALIK

Hetkel on kasutusel 4 erinevat kauba kättesaamise võimalust. 

  • Bitboardi kauplusest kätte saamine - peate " Jätke teade" tekstiväljal jätma lisajuhtnöörid, millisesse Bitboardi kauplusesse soovite kaubale järele minna.
  • Smartpost. Valides selle, peate valikukastis rippmenüüst valima tele sobiva pakiautomaadi asukoha
  • Omniva pakiautomaat - Valides selle, peate valikukastis rippmenüüst valima tele sobiva pakiautomaadi asukoha.
  • DPD kuller või pakiautomaat - lihtsaim ja mugavaim viis kauba kätte saamiseks või saatmiseks teie soovitud aadressile või pakiautomaati.

Kaupade saatmise kohta on täpsem info siin.

VALIGE SOBIVAIM MAKSMISVIIS

Vastavalt soovile ja võimalustele, valige sobivaim maksmisviis. Kõikide tehingute valuutaks on EURO (€).

Pangaülekanne - neile kes ei soovi (ei saa) pangalinki kasutada. Valides selle maksmisvariandi, Peate saadud tellimuse kinnituse alusel teostama pangaülekande. Valides selle meetodi, peate järgmise sammuna valima "Kinnitan tellimuse", peale mida saate oma märgitud emailile tellimuse kinnituse. Ülekandel märkige makse selgitusse tellimuse number. Juhul, kui te ei saa emailile tellimuse kinnitust, helistage või saatke email, kasutades kontaktivormi või oma emaili programmi.

E-arve -Asutused/ettevõtted saavad meile tasuda ka e-arvega. Selleks valige tellimisel maksemeetodiks Pangaülekanne, ning lisage märkuste lahtrisse kirje "Soovime e-arvet" ning kinnitage tellimus. Saadame Teie e-mailile tellimuse kinnituse. Teil pole vaja teostada Pangaülekandega maksmisega seonduvaid toiminguid mis on vajalik meile pangaülekandega maksmisel. Sisestame Teie andmed e-arvete keskkonda kas kohe või samal päeval. 

Pangaülekanne, ning lisage märkuste lahtrisse kirje "Soovime e-arvet" ning kinnitage tellimus. Te saate ka e-mailile tellimuse kinnituse, milles teil ei tule teostada Pangalingiga maksime toimingud. Sisestame Teie andmed arvete e-keskkonda kas kohe või samal päeval.

Pangalink - mugav ja turvaline võimalus maksmiseks. Valiku tegemisel tuleb vaid järgmise sammuna valida "Maksan pangalingiga", misjärel tuleb teil valida endale sobiv pank. Seejärel suunatakse teid valitud panga sisselogimislehele. Peale sisselogimist avaneb eeltäidetud maksevorm maksmiseks. Kontrollige veelkord oma makse andmed, ning vajutage "Soorita makse" misjärel avaneb leht Makse teostatud, siis vajutage "Tagasi kaupmehe juurde". 

NB! PANGALINGIGA MAKSMISEL, PEAB ARVUTI VEEBILEHITSEJATES OLEMA PAIGALDATUD VIIMANE VERSIOON JA KORRALIKULT SEADISTATUD UUENDATUD ID KAARDI TARKVARA. TARKVARA SAATE ALLA LAADIDA WWW.ID.EE KODULEHELT.

Maksa järelmaksuga (taotluse täitmine) - Valikutes on ESTO järelmaks, Liisi järelmaks ja Montonio makse meetod. Viimase valimisel,  kuvatakse mitmete järelmaksu pakkujate pakkumised, mille vahel on teil võimalik sobivaim valida.  Kui te ei soovi toodet kohe välja osta, siis järelmaks on hea valik. Selle valiku tegemisel suunatakse teid teenuse pakkuja keskkonda, ning seal tuleb järgmise sammuna täitma taotluse vorm järelmaksu saamiseks. Kui kõik on täidetud, vajutage nupule "ESITA TAOTLUS".  Teie taotluse sisestamine toimub järelmaksu finantseerivale ettevõtte keskkonnas, ning vastuse saamine võtab aega vaid minuti(d). Positiivse vastuse korral saadetakse sellesisuline kinnitus meie keskkonda makse kinnitusena ja tellimus meie poolt on vastu võetud. Järelmaksu kohta saate rohkem infot Liisi(Holm Bank AS), ESTO ja Montonio kodulehtedelt.

LÕPETUSEKS

Kui kogu ostuprotsess on edukas, saate paari tööpäeva möödudes oma tellitu kätte. Tavaliselt jõuab kaup teieni 24 tunni jooksul, kuid kõik sõltub tellimuse esitamise päevast, seetõttu on kauba transpordiaiaks märgitud kuni 1-3 tööpäeva. Kui soovisite kaubale ise järgi tulla, võite kauba kätte saada samal päeval, kuid seda juhul, kui kaup on teie saamise valikul lisatud meie kaupluses olemas. NB! Tellimuse kinnitus, ei tähenda mingilgi viisil kohest kauba teele saatmist. Tellimused pannakse töötlusse alles peale panga poolset maksekinnitust tellimuse eest tasumise kohta.

Toode lisatud lemmikutesse
Lisatud võrdluseks.