1. Keskkond

IT-tooted sisaldavad haruldasi muldmetalle, sulameid ja mitmeid sünteetilisi komponente. Neid on raske nõuetekohaselt käidelda. Samuti ei ole hävitamine või kohene ümbertöötlemine / põletamine peale 2-3 aastast kasutamis optimaalne alternatiiv. Kasutades tooteid veel paar lisa-aastat, aitate säästa uute seadmete tootmiseks kasutatavaid ressursse. Kõik koos on aga puhtam elukeskkond meile kõigile.

2. Anname kõigile võimaluse

Paljudel organisatsioonidel/ettevõtetel on piiratud eelarve. Nende jaoks tähendab odavad kasutatud/taastatud arvutid kõik või mitte midagi. Teisisõnu: renoveeritud IT-tooted aitavad jagada võimalusi!!!

3. Turvalisus

Hirmu tõttu, et tundlikud andmed jõuavad valedesse kätesse, otsustavad paljud ettevõtted oma IT-seadmeid ära visata. See on üldiselt viga, sest prügilad ja litsenseerimata ettevõtete pakutav transport paljudel juhtudel ei ole turvaline. Pika kogemusega ja  litsentseeritud tarkvara omav firma on turvalisem valik, kes transpordib ja taastab seadmed viisil mille käigus kaitstakse kustutamise teel kõik teie andmed professionaalselt.

4. Osa raha tagasi

Laialt levinud mõtteviga on see, et IT-seadmete väärtus muutub olematuks viimase liisingu osamaksega. See pole just alati tõene. Maksta kellegile, et need teie arvutid ära viskavad/utiliseerivad on arutu. Arvuteid taastav firma maksab iga seadme eest, mida on võimalik taaskasutusele võtta.

5. Pisut vanem - palju odavam

Inimesed, kes ostavad uuema arvuti, uusima protsessoriga, peavad selle eest palju enam maksma. Võib-olla on neil vajadus kasutada uusimat tarkvara, palju nõudlikuma graafikaga, näiteks 3D graafika jne, või võib-olla soovivad nad lihtsalt muljet avaldada, mis spetsialisti pilgu läbi võib päris rumal näida. Keskmise kasutaja jaoks on aga kolmeaastane arvuti enam kui piisav. Ja mis on olulisem, see on palju odavam.

Comments ()

Toode lisatud lemmikutesse
Lisatud võrdluseks.